XII Turniej Piłki Siatkowej z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości

Parafialny Klub Rekreacyjno – Sportowy działający przy Parafii św. Mikołaja w Mikołajkach zaprasza na organizowane w okresie jesienno-zimowym imprezy sportowe, których celem jest integracja katolickich grup ministranckich i młodzieżowych diecezji ełckiej.

Odbędzie się 5-go listopada 2016 r. w Hali Sportowej w Mikołajkach, rozpoczęcie o godz. 1000.

Uczestnictwo:      reprezentacja parafii liczy maksymalnie 10 osób (plus 1 opiekun)

Przedział wiekowy:       młodzież gimnazjalna i licealna – rocznik 1998 i młodsi.
Uwaga:  drużyny mieszane – na boisku stale obecne co najmniej dwie dziewczyny

Wpisowe turnieju:         50 zł (od drużyny, płatne w dniu zawodów)

Zgłoszenia drużyn wyłącznie pisemne – na dołączonych kartach

prosimy przesyłać na adres:

Parafialny Klub Rekreacyjno – Sportowy

ul. ks. J. Popiełuszki 1

11 – 730 Mikołajki,

bądź mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w wypadku zgłoszeń mailowych uczestnik przywozi ze sobą wersję papierową zgłoszenia z podpisem i pieczątką parafii)

w nieprzekraczalnym terminie do 30 października 2016 r.

Zgłoszenia po terminie nie będą uwzględniane!

Poprawiony (piątek, 07 października 2016 16:26)